Po dlouhých přípravách  vyplutí byl dnes projekt Libria.cz oficiálně spuštěn do internetových vod. Doufáme, že se vám informace, které vám přinášíme a budeme přinášet hodí a snad vám nějak pomůžou.

Na hlavní stránce tohoto serveru vám budeme přinášet aktuální zpravodajství o cestování z České republiky i ze světa, rozhovory, reportáže, cestopisy i jejich souhrny, tipy na výlety, zajímavé fotografie a mnoho dalšího. Můžete si zde také například vybrat ze zajímavých zájezdů do celého světa.

Druhou částí projektu Libria.cz jsou webové stránky věnované jednotlivým zemím s velmi rozsáhlým obsahem o nich. Jelikož je však příprava všech článků pro ně velmi náročná (a připravujeme jejich obsah nyní jen ve třech lidech), prozatím jsme zprovoznili informační stránky jen o třech státech: Bulharsku, Egyptě a Kypru. Další však budou velmi brzy následovat. Můžete se těšit například na Francii, Řecko či Tunis.

Máte-li zájem s námi jakkoliv spolupracovat, můžete se ozvat na e-mail info (zavináč) libria.cz. Samozřejmě hledáme další redaktory, korektory a správce. O cestování a cizích zemích můžete také diskutovat na našem fóru na adrese forum.libria.cz.